Family of four on a couch looking at a tablet

Ušetřete 30 % z ceny předplatného Office 365

Program domácího používání (Microsoft Home Use Program) nabízí prostřednictvím zaměstnavatelů, kteří splňují podmínky, příležitost získat Office 365 za skvělou cenu.
Děkujeme! Po ověření vašeho nároku vám bude brzy odeslán ověřovací e-mail. Účet Microsoft, který jste použili, neodpovídá našim záznamům. Zadejte prosím údaje znovu a potom pokus zopakujte. Při zpracovávání vašeho požadavku se vyskytl problém. Zkuste to prosím znovu později. E-mailová adresa není platná. Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu a zkuste to znovu. Už jste členem programu pod jiným účtem Microsoft. Začněte tím, že se přihlásíte pomocí jiného osobního účtu Microsoft.
Jak použijeme vaši e-mailovou adresu Tooltip explains how Microsoft uses your email address Microsoft použije vaši e-mailovou adresu k tomu, aby jednorázově ověřil, jestli splňujete podmínky programu, a aby vám odeslal aktivační odkaz.
 Icon of a pen

Registrace

Začněte tím, že zadáte platnou pracovní e-mailovou adresu. V naší databázi zkontrolujeme, jestli máte nárok na výhody programu.

Icon of a black circle with a check inside it

Ověření

Uživatelům, kteří splňují podmínky, pošleme na jimi zadanou e-mailovou adresu odkaz pro ověření. Kliknutím na odkaz dokončíte proces ověření.

Icon of a pen within a square box

Přihlásit

Použijte slevový odkaz a svůj osobní účet Microsoft.

Icon of a shopping bag

Nákup

Využijte 30% slevu na Office 365 pro domácnosti nebo pro jednotlivce.

IT profesionálové a personalisté

Zkontrolujte, jestli vaše společnost splňuje podmínky Programu domácího používání (HUP – Home Use Program) společnosti Microsoft.

DALŠÍ INFORMACE

S Office 365 budete odvádět skvělou práci


Office 365 je cloudová předplacená služba, díky které můžete snadno vytvářet a bezpečně sdílet dokumenty, tabulky a prezentace. Přináší prémiové aplikace, které znáte a kterým důvěřujete.

A man and a woman in a home looking at a laptop

Office 365 pro domácnosti

2 699,00 Kč ročně
Přihlaste se a získejte slevu
 
Office 365 pro domácnosti obsahuje:
• Sdílejte předplatné s celou domácností – je určeno až pro šest uživatelů.
• Prémiové verze Wordu, Excelu, PowerPointu, OneDrivu, OneNotu (funkce se různí), Outlooku, Publisheru a Accessu1
• K použití na více počítačích PC/Mac, tabletech a telefonech (včetně zařízení s Windows, iOSem i Androidem)2
• 1 TB cloudového úložiště OneDrive na uživatele
• Online spolupráce na dokumentech s ostatními
 

Odvádějte skvělou práci

Získejte prémiové verze Wordu, Excelu, PowerPointu, OneNotu (funkce se různí) a Outlooku a vytvářejte, upravujte a sdílejte vysoce kvalitní obsah.
 A man writing on a 2-in-1 laptop
A woman and a girl on a blanket on the grass with the woman working on a tablet

Přístup k souborům odkudkoli

Díky 1TB cloudovému úložišti na OneDrivu můžete bezpečně ukládat, upravovat a sdílet soubory ze všech svých zařízeních, ať jste kdekoli.

Mějte všechno pod kontrolou

Excel, OneNote (funkce se různí), Outlook, OneDrive a další integrované inteligentní funkce vám pomůžou mít všechno pod kontrolou a stále aktuální.
A man and a woman talking while the man holds a smartphone
A woman working on a laptop while wearing earbuds

Chraňte své digitální materiály

Získejte lepší zabezpečení díky detekci ransomwaru a funkcím pro obnovení souborů na OneDrivu plus rozšířenou ochranu proti phishingovým útokům ve službě Outlook.com.

Proč volit Office 365?

Icon of three pieces of paper stacked vertically

Každý měsíc nové funkce

Získejte vždy aktuální aplikace Office 365, které znáte a kterým věříte, například Word, Excel a PowerPoint.
Icon of a desktop monitor and a laptop with a check mark next to them

Práce na různých zařízeních

Nainstalujte si Office 365 na svůj počítač Mac i PC, tablety a telefony a pracujte online nebo offline.
Icon of a monitor and a smartphone with a star next to them

Optimalizované mobilní aplikace

Využívejte při tvorbě dokumentů formátování a funkce pro spoluvytváření pro mobilní telefony a tablety.
Icon of a monitor with white lines denoting text

Podpora Microsoftu

Nepřetržitá telefonická a webová podpora na úrovni IT vám pomůže řešit kritické problémy a získat potřebné odpovědi.

Časté otázky

|

Program domácího používání (Microsoft Home Use Program) vám umožňuje si se slevou koupit roční předplatné Office 365 pro domácnosti nebo Office 365 pro jednotlivce pro vaše osobní zařízení.

 
*Poznámka: Pokud má vaše společnost aktivní členství Software Assurance (SA) od Microsoftu, můžete mít nárok na jiné nabídky, viz otázka: Co se stalo s dřívějším Programem domácího používání (Home Use Program), který nabízel zákazníkům se členstvím Software Assurance Microsoft Office Professional Plus a verze Visia a Projectu?

Office 365 je roční předplatné a přináší prémiové verze aplikací Office, které můžete používat na všech svých zařízeních (Office 365 pro domácnosti je až pro šest uživatelů, Office 365 pro jednotlivce je pro jednoho uživatele), každý měsíc exkluzivní aktualizace funkcí a 1TB cloudové úložiště pro každého uživatele. Díky této službě můžete snadno vytvářet obsah, získávat přístup k souborům a přehledně si uspořádat a chránit všechno, co je pro vás důležité. S Office 365 můžete vytvářet špičkové dokumenty, tabulky a prezentace. Pomůžou vám s tím integrované inteligentní a stále aktuální funkce. Prémiové aplikace, které znáte a kterým důvěřujete, nabízejí bezpečnou synchronizaci a sdílení souborů.

Abyste měli nárok na výhody Programu domácího používání (Home Use Program), musíte pracovat ve společnosti, která splňuje jeho podmínky a využívá firemní e-mailové adresy.

1. Registrace: Přejděte na stránku Programu domácího používání (Home Use Program) společnosti Microsoft. Zadejte svou podnikovou e-mailovou adresu. Klikněte na tlačítko Začínáme.

2. Ověření: Pokud máte nárok na slevu, pošleme vám na podnikovou e-mailovou adresu zprávu s odkazem, kterým prokážete, že splňujete podmínky programu.
3. Přihlášení: Jakmile se ověří váš nárok, nákup začnete tím, že zadáte svůj účet Microsoft spojený s vaší osobní e-mailovou adresou. Pak uvidíte slevy u produktů, které jsou pro vás dostupné díky tomu, že je vaše organizace zapojená do Programu domácího používání (Home Use Program).
4. Nákup: Nákup se zpracuje a dokončí v Microsoft Storu. Když jako zaměstnanec splňujete podmínky programu, po dokončení nákupu můžete nainstalovat Office 365 na svá osobní zařízení. Pokud jste koupili Office 365 pro domácnosti, předplatné můžete sdílet až s pěti dalšími členy vaší domácnosti.

Zadejte výše svou firemní e-mailovou adresu a my ověříme, jestli splňujete podmínky. S otázkami ohledně nároku na výhody programu se obraťte na vaše IT oddělení.

Budete potřebovat podnikovou e-mailovou adresu, účet Microsoft spojený s vaší osobní e-mailovou adresou a nastavený platný způsob platby.

Ano. Tuto slevu můžete využít na své aktuální předplatné Office 365, i když už máte Office 365 pro domácnosti nebo Office 365 pro jednotlivce. Jakmile zaplatíte, přidá se k vašemu stávajícímu předplatnému další rok a období zlevněné sazby bude začínat datem prodloužení platnosti vašeho aktuálního ročního předplatného. Nezapomeňte specifikovat účet Microsoft, který je spojený s vaším aktuálním předplatným Office 365.

• Sdílejte předplatné s celou domácností – až pro šest uživatelů.
• Prémiové verze Wordu, Excelu, PowerPointu, OneDrivu, OneNotu, (funkce se různí), Outlooku, Publisheru* a Accessu*
• K použití na více počítačích PC/Mac, tabletech a telefonech (včetně zařízení s Windows, iOSem i Androidem**)
• Uživatelé můžou nainstalovat aplikace a služby Office 365 na všechna svá zařízení, přičemž přihlášení můžou být k pěti z nich najednou.
• 1TB cloudové úložiště OneDrive pro každého uživatele
• Detekce ransomwaru a obnovení souborů
• Bezpečná synchronizace a sdílení
• Online spolupráce na dokumentech s ostatními
• Prémiová podpora přes chat nebo telefon poskytovaná odborníky z Microsoftu

*Publisher a Access jsou k dispozici jenom pro PC.
** Operační systémy Windows Mobile, iOS a Android vyžadují instalaci samostatné aplikace.

• Pro jednoho uživatele
• Prémiové verze Wordu, Excelu, PowerPointu, OneDrivu, OneNotu, (funkce se různí), Outlooku, Publisheru a Accessu*
• K použití na více počítačích PC/Mac, tabletech a telefonech (včetně zařízení s Windows, iOSem i Androidem**)
• 1 TB cloudového úložiště OneDrive
• Detekce ransomwaru a obnovení souborů
• Bezpečná synchronizace a sdílení
• Online spolupráce na dokumentech s ostatními
• Prémiová podpora přes chat nebo telefon poskytovaná odborníky z Microsoftu

*Publisher a Access jsou k dispozici jenom pro PC.
**Operační systémy Windows Mobile, iOS a Android vyžadují samostatnou instalaci aplikací.

Microsoft aktualizuje program HUP a nabízí slevy na nejnovější a nejaktuálnější produkty, jako je Office 365, který je vždycky aktuální a umožňuje nainstalovat prémiové verze aplikací Office na všechna vaše zařízení.

 

Pokud jste využívali předchozí program a zajímají vás slevy na Office Professional Plus 2019, Office pro domácnosti a podnikatele 2019, Visio Professional 2019 a/nebo Project Professional 2019, kontaktujte prosím správce programu HUP u svého zaměstnavatele a zeptejte se na možnost získání dalších výhod. V případě schválení vaším správcem vám z Microsoft Storu na vaši firemní e-mailovou adresu přijde e-mail o výhodách konkrétního produktu. Postupujte prosím podle pokynů v e-mailu a uplatněte svůj nárok na tyto výhody.

Zapojte se do Programu domácího používání (Home Use Program) společnosti Microsoft

Děkujeme! Po ověření vašeho nároku vám bude brzy odeslán ověřovací e-mail. Účet Microsoft, který jste použili, neodpovídá našim záznamům. Zadejte prosím údaje znovu a potom pokus zopakujte. Při zpracovávání vašeho požadavku se vyskytl problém. Zkuste to prosím znovu později. E-mailová adresa není platná. Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu a zkuste to znovu. Už jste členem programu pod jiným účtem Microsoft. Začněte tím, že se přihlásíte pomocí jiného osobního účtu Microsoft.
Jak použijeme vaši e-mailovou adresu Tooltip explains how Microsoft uses your email address Microsoft použije vaši e-mailovou adresu k tomu, aby jednorázově ověřil, jestli splňujete podmínky programu, a aby vám odeslal aktivační odkaz.
1Publisher a Access jsou k dispozici jenom pro PC.
 
2Pro iOS a Android je nutné si stáhnout samostatnou aplikaci.