Office 365 je nyní Microsoft 365. Nový název, více výhod, stejná cena.

Loga aplikací Microsoft Word, PowerPoint, Excel, OneNote, Outlook a OneDrive na šedém pozadí

Ušetřete 30 % z ceny předplatného Microsoft 365

Program domácího používání (Home Use Program) společnosti Microsoft nabízí prostřednictvím oprávněných zaměstnavatelů velké slevy na Microsoft 365.

Děkujeme! Po ověření vašeho nároku vám bude brzy odeslán ověřovací e-mail. Účet Microsoft, který jste použili, neodpovídá našim záznamům. Zadejte prosím údaje znovu a potom pokus zopakujte. Při zpracovávání vašeho požadavku se vyskytl problém. Zkuste to prosím znovu později. Tato e-mailová adresa není platná. Zadejte prosím svoji e-mailovou adresu v platném formátu, například adresa@example.com. ID vašeho e-mailu už bylo odesláno. Po ověření vašeho nároku vám bude brzy odeslán ověřovací e-mail. Už jste členem programu pod jiným účtem Microsoft. Začněte tím, že se přihlásíte pomocí jiného osobního účtu Microsoft.

Jak použijeme vaši e-mailovou adresu

No Data Available Microsoft použije vaši e-mailovou adresu k jednorázovému ověření oprávněnosti a odeslání aktivačního odkazu.
Ikona podložky a pera

1. Registrace

Začněte tím, že zadáte platnou pracovní e-mailovou adresu. Vaši oprávněnost zkontrolujeme v naší databázi.

Ikona zatržítka v kruhu

2. Ověření

Oprávněným uživatelům pošleme na zadanou e-mailovou adresu ověřovací odkaz. Kliknutím na tento odkaz dokončíte ověření.

Ikona osoby a klíč

3. Přihlášení

Použijte slevový odkaz a svůj osobní účet Microsoft.

Ikona nákupního košíku

4. Nákup

Využijte 30% slevu na Microsoft 365 pro rodiny nebo pro jednotlivce.

IT profesionálové a personalisté

Zjistěte, jestli je vaše firma oprávněna k Programu domácího používání (Home Use Program) společnosti Microsoft.

Zvyšte svoji produktivitu se sadou Microsoft 365

Nezáleží na tom, jestli si pořizujete předplatné pro svou rodinu, nebo jenom pro sebe – Microsoft 365 vám nabízí prémiové aplikace Office, 1 TB cloudového úložiště na uživatele a pokročilé zabezpečení na všech vašich zařízeních.


Muž a dítě sedící na pohovce

Microsoft 365 pro rodiny

2 699,00 Kč ročně

Přihlaste se a získejte slevu

 

Microsoft 365 pro rodiny obsahuje:

  • Až pro 6 osob
  • Prémiové verze Wordu, Excelu, PowerPointu a Outlooku1
  • 1 TB cloudového úložiště OneDrive pro zálohování souborů a fotek
  • Funguje v systémech Windows, macOS, iOS a Android2
  • Pokročilé zabezpečení e-mailů a souborů
  • Průběžná technická podpora

Dejte svým nápadům reálnou podobu

Získejte kreativní podporu sady Microsoft 365 díky úpravám a psaní návrhů ve Wordu, analýzám dat v Excelu a návrhům, rozložením a možnostem barev v PowerPointu. Jako předplatitel máte v každé aplikaci přístup k funkcím inteligentní asistence a prémiovému obsahu.

Tablet zobrazující cestovního průvodce v aplikaci PowerPoint položený na mapě vedle kompasu a dalekohledu
Mřížka fotografií a logo aplikace OneDrive

Chraňte, co je důležité

Získejte klid v duši díky zálohování fotografií a souborů a přístupu k nim ze všech vašich zařízení díky 1 TB cloudového úložiště OneDrive. Navíc díky vlastnímu Osobnímu trezoru na OneDrivu získáte další vrstvu zabezpečení s dvoustupňovým ověřováním identity pro vaše nejdůležitější soubory.

Organizujte si čas

Nyní můžete spravovat více kalendářů v jednom zobrazení, rychle třídit e-maily pomocí Prioritní doručené pošty a okamžitě reagovat na zprávy pomocí funkce Doporučené odpovědi. Všechny tyto funkce jsou dostupné i offline, takže nikdy nebudete přešlapovat na místě.

Mobilní a větší zobrazení kalendáře v aplikaci Microsoft Outlook
Notebook zobrazující spolupráci v aplikaci Microsoft OneDrive

Společně toho zvládnete více

Ať se jedná o školní projekt, prodejní prezentaci nebo informační zpravodaj, můžete bez problémů souběžně pracovat s ostatními. Můžete snadno sdílet soubory na OneDrivu z vašeho počítače nebo mobilního zařízení a nechat přátele, spolužáky a rodinu prohlížet a upravovat dokumenty a navrhovat změny.


Proč Microsoft 365?

Časté aktualizace

S aktivním předplatným Microsoft 365 získáte nejnovější aplikace Office, funkce a služby.

Práce na různých zařízeních

Nainstalujte si Microsoft 365 na Mac, PC, tablety a telefony a pracujte online nebo offline.

Optimalizované mobilní aplikace

Využívejte při tvorbě dokumentů formátování a funkce pro spoluvytváření pro mobilní telefony a tablety.

Podpora Microsoftu

Nepřetržitá telefonická a webová podpora na úrovni IT vám pomůže řešit kritické problémy a získat potřebné odpovědi.


Časté otázky

|

Program domácího používání (Home Use Program) společnosti Microsoft umožňuje zaměstnancům oprávněných firem koupit se slevou roční předplatné Microsoft 365 pro rodiny nebo Microsoft 365 pro jednotlivce a používat je na svých osobních zařízeních.

 

*Poznámka: Pokud se vaše firma účastnila předchozího Programu domácího používání a máte zájem o další nabídky našich produktů, podívejte se na následující otázku: Co se změnilo v Programu domácího používání (Home Use Program)?

Microsoft 365 poskytuje výkonné kancelářské aplikace, které podporují větší kreativitu, zlepšují organizaci práce a zajišťují vyšší úroveň zabezpečení. Toto předplatné obsahuje prémiové aplikace Office, mezi které patří Word, Excel, PowerPoint a Outlook, cloudové úložiště OneDrive o kapacitě 1 TB, pokročilé funkce zabezpečení, podporu od specialistů Microsoftu a spoustu dalších výhod.

 

Microsoft 365 pro rodiny. Skvělý pro rodiny a domácnosti. Obsahuje výhody předplatného až pro 6 osob.

 

Microsoft 365 pro jednotlivce. Skvělý pro jednotlivce. Obsahuje výhody předplatného pro 1 osobu.

Zaměstnanci firem, které splňují podmínky pro účast v Programu domácího používání (Home Use Program).

Ano. Zadejte svůj firemní e-mail na stránku Programu domácího používání (Home Use Program) společnosti Microsoft a zjistěte, jestli máte nárok. Pokud nemáte firemní e-mailovou adresu, obraťte se s otázkami ohledně nároku na výhody programu na své IT oddělení.

1. Registrace: Přejděte na stránku Programu domácího používání (Home Use Program) společnosti Microsoft. Zadejte svou firemní e-mailovou adresu. Klikněte na tlačítko Začínáme.
2. Ověření: Pokud máte nárok na slevu, pošleme vám na firemní e-mailovou adresu e-mail s odkazem, který slouží jako potvrzení, že splňujete podmínky programu.
3. Přihlášení: Až bude potvrzeno, že máte nárok na slevu, a zaregistrujete se do programu pomocí svého osobního účtu Microsoft spojeného s vaší osobní e-mailovou adresou, můžete nákup zahájit tím, že si prohlédnete slevy, které jsou vám k dispozici na základě nároku na účast v Programu domácího používání (Home Use Program).
4. Nákup: Zpracování a dokončení vašeho nákupu proběhne v Microsoft Storu. Jako oprávněný zaměstnanec můžete po dokončení nákupu nainstalovat Microsoft 365 do svých osobních zařízení. Pokud si koupíte Microsoft 365 pro rodiny, můžete předplatné sdílet až s pěti dalšími členy vaší domácnosti.

 

Podrobnější pokyny najdete níže v části Další podpora.

Ano. Tuto slevu můžete využít, i když už máte Microsoft 365 pro rodiny nebo Microsoft 365 pro jednotlivce. Po nákupu se vaše stávající předplatné prodlouží a zlevněná sazba začne platit od výročního data prodloužení stávajícího předplatného. Během nákupu nezapomeňte zadat účet Microsoft, který je spojený s vaším aktuálním předplatným Microsoft 365.

I vy můžete tuto slevu využít. Vaše předplatné Office 365 se 21. dubna 2020 automaticky přejmenuje na Microsoft 365. Z vaší strany není nutná žádná akce.

 

Pokud máte předplatné Office 365 pro jednotlivce, budete převedeni na předplatné Microsoft 365 pro jednotlivce.

 

Pokud máte předplatné Office 365 pro domácnosti, budete převedeni na předplatné Microsoft 365 pro rodiny. 

 

Pokud máte předplatné Office 365 Solo (k dispozici jen v Japonsku), budete převedeni na předplatné Microsoft 365 pro jednotlivce. 

 

Jakmile si Microsoft 365 koupíte prostřednictvím Programu domácího používání (Home Use Program), vaše stávající předplatné se prodlouží a zlevněná sazba začne platit od výročního data prodloužení vašeho stávajícího předplatného. Během nákupu nezapomeňte zadat účet Microsoft, který je spojený s vaším aktuálním předplatným Microsoft 365.

Microsoft aktualizuje Program domácího používání (Home Use Program) a nabízí slevy na nejnovější a nejaktuálnější produkty, jako je Microsoft 365, který je vždy aktuální a umožňuje nainstalovat prémiové verze aplikací Office na všechna vaše zařízení. Sady Office Professional Plus 2019 a Office 2019 pro podnikatele už nejsou v Programu domácího používání (Home Use Program) nabízeny.

Slevy na tyto produkty v rámci Programu domácího používání (Home Use Program) jsou dostupné jen v případě, že vás správce tohoto programu vašeho zaměstnavatele vybral k získání slev na některé konkrétní produkty. Pokud jste vybráni, odešle se z Microsoft Storu na vaši firemní e-mailovou adresu e-mail o výhodě pro konkrétní produkt. Svůj nárok na tuto výhodu můžete uplatnit podle pokynů v tomto e-mailu.

 

Pokud nevidíte očekávanou slevu na Visio Professional 2019 a/nebo Project Professional 2019, zeptejte se na tuto dodatečnou výhodu správce Programu domácího používání (Home Use Program) svého zaměstnavatele..

Zapojte se do Programu domácího používání (Home Use Program) společnosti Microsoft

Děkujeme! Po ověření vašeho nároku vám bude brzy odeslán ověřovací e-mail. Účet Microsoft, který jste použili, neodpovídá našim záznamům. Zadejte prosím údaje znovu a potom pokus zopakujte. Při zpracovávání vašeho požadavku se vyskytl problém. Zkuste to prosím znovu později. Tato e-mailová adresa není platná. Zadejte prosím svoji e-mailovou adresu v platném formátu, například adresa@example.com. ID vašeho e-mailu už bylo odesláno. Po ověření vašeho nároku vám bude brzy odeslán ověřovací e-mail. Už jste členem programu pod jiným účtem Microsoft. Začněte tím, že se přihlásíte pomocí jiného osobního účtu Microsoft.

Jak použijeme vaši e-mailovou adresu

 

No Data Available Microsoft použije vaši e-mailovou adresu k jednorázovému ověření oprávněnosti a odeslání aktivačního odkazu.

[1] K dispozici jako samostatné mobilní aplikace. 

[2] Systémy iOS a Android vyžadují instalaci samostatných aplikací. 

[3] Hodiny se liší podle jazyka.